Co leczy lampa bioptron?

Światłoterapia to nowoczesna metoda leczenia bardzo wielu rozmaitych schorzeń. Jest ona prowadzona za pomocą specjalnej lampy o nazwie bioptron. Lampa bioptron to urządzenie terapeutyczne, które ma bardzo szerokie zastosowanie. Zobacz, gdzie najczęściej jest ona używana.

Lampa, która leczy wiele schorzeń

Doskonale sprawdza się w leczeniu wielu chorób skóry czy ran pooperacyjnych. Ponadto można wykorzystać ją w leczeniu dolegliwości bólowych. Lampa bioptron przynosi ulgę w bólach pleców, barków i szyi. Emitowane przez nią światło pomaga osobom, które cierpią na zespół cieśni nadgarstka, tak zwany łokieć tenisisty czy rwę kulszową.

Światło, które emituje lampa bioptron Zepter nie zawiera promieni UV. Dzięki temu może ona zostać wykorzystana do naświetlania każdego typu skóry. Lampa bioptron Zepter niezależnie od typu skóry działa skutecznie i bardzo bezpiecznie.

Ile zapłacimy za lampę bioptron?

Lampy bioptron są bardzo zróżnicowane między innymi pod względem wielkości, a co za tym idzie bioptron cena też jest różna. Warto więc wiedzieć, że cena zależy też od tego, czy jest to lampa przeznaczona do stosowania w warunkach domowych, czy też dedykowana szpitalom, sanatoriom i gabinetom oferujących światłoterapię.

Wyższa jest lampa bioptron cena przeznaczonej do stosowania w placówkach medycznych i gabinetach kosmetycznych. Rozmaite promocje i rabaty dla stałych klientów w sklepach ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym sprawiają, że lampa biotron cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna.