Dostawa

Wysyłka produktów zakupionych w naszym sklepie, realizowanych na terytorium kraju jest BEZPŁATNA :)

Zakupione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Paczkomatów InPost. Towar wysyłany jest do Klienta w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Paczki wysyłane przez firmę kurierską DPD nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta. Zamówienia złożone w dniach wolnych od pracy będą realizowane w kolejnych dniach roboczych. Realizujemy również zamówienia wysyłek poza granice Polski. Koszt wysyłki za granicę są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z Klientem, zależne od wielkości i wagi paczki oraz kraju adresata.

Okulary oznaczone „dostępne od zaraz” mamy dostępne na magazynie dzięki czemu wysyłka jest bardzo szybka, dodatkowo produkty te można przymierzyć przed zakupem w naszym Salonie Optycznym.

W przypadku okularów na zamówienie czas oczekiwania wynosi około 5-10 dni ale dla bezpieczeństwa informujemy, że taka przesyłka może dojść pod wskazany adres w przeciągu 14dni. Zakup okularów wraz z soczewkami okularowymi nie wpływa na czas realizacji zamówienia. W przypadku zamówienia bardziej skomplikowanego rozwiązania może wydłużyć czas realizacji zamówienia w zależności od rodzaju, konstrukcji wybranych soczewek okularowych. W każdym wypadku dokładamy wszelkich starań aby wybrany produkt był jak najszybciej wysłany lub gotowy do odbioru w naszym Salonie Optycznym.

bezpłatna wysyłka
30 dni darmowej wymiany/zwrotu
100% gwarancji oryginalnych okularów
+ 2 lata gwarancji
pomoc eksperta

Zapisz się na newsletter

Otrzymasz od nas informacje o najnowszych kolekcjach, a także inne korzystne informacje.

Wszelkie prawa zastrzeżone ⓒ 2016. Strona wspierana przez Born4Code.