Garnki do płyty indukcyjnej

Garnki do płyty indukcyjnej

Wymiana gazowej kuchenki na płytę indukcyjną wiąże się zazwyczaj także z zakupem nowych garnków, ponieważ stare niekoniecznie będą działać. Jakie naczynia sprawdzą się najlepiej i gdzie kupić dobrej jakości polskie garnki?

Jakie garnki na indukcję?

Zarówno stacjonarnie, jak i internetowo znajdziemy wiele sklepów, gdzie można kupić polskie garnki na indukcję. Takie garnki wykonane są ze specjalnego materiału ferromagnetycznego. To czy dany garnek nadaje się na indukcję czy nie, najłatwiej poznać po umieszczonym na nim znaczku zwojnicy. Odpowiednie garnki powinny mieć grube i płaskie dno, które będzie dobrze przylegać do płyty indukcyjnej i tym samym umożliwi równomierne nagrzewanie się naczynia. Zwróćmy także uwagę na średnicę – powinna być ona taka sama lub nieco mniejsza niż pola na kuchence. W przypadku kiedy garnek jest większy, płyta może mieć problem z jego wykryciem.

Sprawdzony producent garnków

Edenberg to polski producent garnków i innych produktów kuchennych, który działa na rynku od 2011 roku. W ofercie można znaleźć wysokiej jakości garnki, patelnie oraz wiele innych, potrzebnych akcesoriów, w rozsądnej cenie. Produkty wyróżniają się ciekawym designem, a duży wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Firma dba, aby sprzedawane artykuły były na bieżąco z aktualnymi trendami i technologiami, a filozofia jaka im przyświeca to łączenie zdrowego gotowania z nienagannym wyglądem kuchennego wyposażenia. Więcej informacji oraz konkretne produkty można znaleźć na stronie internetowej.