Lampy do leczenia światłem

Lampy do leczenia światłem

Światłoterapia zdobywa coraz większą popularność. W światłoterapii stosowana jest lampa bioptron. Leczenie przy użyciu lampy bioptron przynosi naprawdę bardzo dobre efekty.

Gdzie mogą być stosowane lampy bioptron?

Lampa bioptron jest urządzeniem bardzo zróżnicowanym pod względem wielkości. Oznacza to, że lampa bioptron ma bardzo szerokie zastosowanie. Duże lampy bioptron sprawdzają się w gabinetach, które oferują zabiegi helioterapii. Mniejsze lampy można wykorzystać w warunkach domowych. Jedną z firm produkujących lampy bioptron jest Zepter.

Każda lampa bioptron, a więc także lampa bioptron Zepter emituje światło, które jest pozbawione promieniowania UV. Dzięki temu lampa Zepter jest urządzeniem bardzo bezpiecznym. Co więcej, lampa bioptron Zepter może być stosowana niezależnie od typu skóry. Dla każdego emitowane przez nią światło jest bezpieczne, a zabiegi bardzo skuteczne.

Czy taka lampa jest droga?

Osoby, które chciałyby wykorzystać możliwości leczenia światłem, z pewnością interesuje cena. Nie jest ona niska i zależy od wielu czynników. Na pewno wpływ na bioptron cena ma to, czy jest to lampa do użytku domowego czy dla profesjonalistów. Niższa jest bioptron cena lampy do stosowania w warunkach domowych.

Lampa bioptron cena jest wyższa w przypadku dużych stojących lamp stosowanych w sanatoriach, szpitalach, gabinetach helioterapii. Wielu sprzedawców, w tym także tych online, oferuje liczne promocje. Dzięki temu lampa bioptron cena może być bardzo korzystna.