Reklamacje

 
Kupując w naszym sklepie masz pewność oryginalności produktu gdyż jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wszystkich marek jakie mamy w swojej ofercie. Oferowane przez nas produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, co gwarantuje ich oryginalność i wysoką jakość wykonania.

Jeżeli w czasie trwania okresu gwarancyjnego odkryjesz w swoim produkcie wadę fabryczną skontaktuj się z nami. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest dowód sprzedaży (paragon fiskalny, faktura), który przesłaliśmy wraz z zamówionym towarem.
Reklamowany towar należy przysłać na adres naszego sklepu (patrz – KONTAKT) do przesyłki należy dołączyć dowód sprzedaży wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.
Koszty przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Klient. W przypadku gdy reklamacja okaże się zasadna to towar odsyłany jest na koszt Tylkookulary.pl
Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Po rozstrzygnięciu reklamacji przez producenta Klient zostanie powiadomiony mailowo lub telefonicznie.
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Tylkookulary.pl bezpłatnie usunie wadę w celu doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową lub wymieni na nowy towar.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy użytkownika, wynikających z niewłaściwego przechowania, urazów mechanicznych czy wypadków losowych, a także w wyniku użytkowania niezgodnego z instrukcją obsługi i konserwacji. Jeżeli w rozpatrywanym produkcie zostanie wykryta wcześniejsza ingerencja osób nieupoważnionych spowoduje to utratę gwarancji.

Oczywiście zapewniamy pełną rękojmię na nasze produkty. Jeśli produkt posiada wady, jest uszkodzony, lub niezgodny z umową, Klientowi przysługuje prawo odesłania produktu w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki.
 

Formularz reklamacyjny

kliknij, aby pobrać

bezpłatna wysyłka
30 dni darmowej wymiany/zwrotu
100% gwarancji oryginalnych okularów
+ 2 lata gwarancji
pomoc eksperta

Ostatnio na blogu

2017-12-04 14:16
Kierowco, dobierz właściwe okulary do jazdy autem
Kierowca w okularach przeciwsłonecznych to częsty widok na drodze, ale nie we wszystkich okularach możesz prowadzić auto... Niektóre modele zbyt mocno blokują przedostawanie się światła do oczu i pogarszają widoczność, podczas gdy inne, przez określony kolor soczewki, negatywnie wpływają ...
Czytaj dalej...
2017-10-26 11:41
Jak rozpoznać krótkowzroczność u dziecka?
Czy Twoje dziecko nagle zaczęło mieć problemy w szkole? Przyczyn może być wiele, ale możemy pomóc Ci wyeliminować jedną z nich. Powód może być bardzo prozaiczny, mianowicie Twoja pociecha może mieć problemy ze śledzeniem tego, co się dzieje na tablicy! Zwróć uwagę na to, cz...
Czytaj dalej...
2017-10-26 11:33
Czy jesteś dalekowidzem?
Masz problemy z dostrzeganiem detali punktów znajdujących się dosłownie pod Twoim nosem? Często mrużysz oczy, aby zobaczyć wyraźnie niedaleki obiekt i czujesz zmęczenie oczu, gdy koncentrujesz się na pobliskich obiektach? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiesz „TAK”, prawdopodo...
Czytaj dalej...

Wszelkie prawa zastrzeżone ⓒ 2016