Reklamacje

 
Kupując w naszym sklepie masz pewność oryginalności produktu gdyż jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wszystkich marek jakie mamy w swojej ofercie. Oferowane przez nas produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, co gwarantuje ich oryginalność i wysoką jakość wykonania.

Jeżeli w czasie trwania okresu gwarancyjnego odkryjesz w swoim produkcie wadę fabryczną skontaktuj się z nami. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest dowód sprzedaży (paragon fiskalny, faktura), który przesłaliśmy wraz z zamówionym towarem.
Reklamowany towar należy przysłać na adres naszego sklepu (patrz – KONTAKT) do przesyłki należy dołączyć dowód sprzedaży wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.
Koszty przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Klient. W przypadku gdy reklamacja okaże się zasadna to towar odsyłany jest na koszt Tylkookulary.pl
Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Po rozstrzygnięciu reklamacji przez producenta Klient zostanie powiadomiony mailowo lub telefonicznie.
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Tylkookulary.pl bezpłatnie usunie wadę w celu doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową lub wymieni na nowy towar.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy użytkownika, wynikających z niewłaściwego przechowania, urazów mechanicznych czy wypadków losowych, a także w wyniku użytkowania niezgodnego z instrukcją obsługi i konserwacji. Jeżeli w rozpatrywanym produkcie zostanie wykryta wcześniejsza ingerencja osób nieupoważnionych spowoduje to utratę gwarancji.

Oczywiście zapewniamy pełną rękojmię na nasze produkty. Jeśli produkt posiada wady, jest uszkodzony, lub niezgodny z umową, Klientowi przysługuje prawo odesłania produktu w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki.
 

Formularz reklamacyjny

kliknij, aby pobrać

bezpłatna wysyłka
30 dni darmowej wymiany/zwrotu
100% gwarancji oryginalnych okularów
+ 2 lata gwarancji
pomoc eksperta

Zapisz się na newsletter

Otrzymasz od nas informacje o najnowszych kolekcjach, a także inne korzystne informacje.

Wszelkie prawa zastrzeżone ⓒ 2016. Strona wspierana przez Born4Code.