Taśmy do pakowania, czyli jak wyróżnić się na rynku

Taśmy do pakowania, czyli jak wyróżnić się na rynku

Taśmy pakowe z nadrukiem to nie tylko świetny sposób na to, aby zapakować paczkę, która ma trafić do klienta, ale również by wyróżnić się na rynku. Obecnie dostępne są bardzo różne taśmy z nadrukiem, co sprawia, że każdy może znaleźć tą idealną dla swoich produktów i swojej firmy.

Różne typu nadruku

Jeśli chodzi o taśmy do pakowania z nadrukiem, to różnią się one między sobą między innymi rodzajem nadruku. Postawić można na taśmy z nadrukiem z logo firmowym, nadrukiem własnym, którym może być na przykład hasło reklamowe, czy takie, na których będzie znajdował się gotowy, standardowy nadruk.

Wiele firm decyduje się na taśmy samoprzylepne z nadrukiem specjalnym. Takie taśmy z nadrukiem są idealne na przykład w okresie bożonarodzeniowym. Szczególną grupę stanowią taśmy pakowe z nadrukiem plombujące VOID. Takie taśmy zapewniają najlepszą ochronę przed niechcianym, niepożądanym otwarciem paczki.

Jaki klej jest stosowany?

Jeśli chodzi o taśmy do pakowania z nadrukiem, to różnią się one także zastosowanym klejem. Klienci mają do wyboru taśmy samoprzylepne z nadrukiem solvent, eco solvent, hot – melt oraz PVC. Taśmy solvent powstają na bazie kleju wyprodukowane z naturalnego kauczuku bądź żywicy. Ich siła klejenia jest naprawdę bardzo duża i – co ważne – nie słabnie wraz z czasem, jaki upływa od zastosowania taśmy. Taśmy z nadrukiem eco solvent to taśmy ekologiczne. Ich właściwości klejące również są bardzo silne.

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem to najlepszy sposób, aby solidnie zapakować paczkę do wysyłki. Szeroki wybór sprawia, że każdy bez trudu znajdzie taśmę idealną dla swojej firmy.