Terapie przy użyciu lampy

Terapie przy użyciu lampy

Leczenie światłem staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Niezbędnym sprzętem do tego typu terapii jest lampa bioptron.

Jakie światło emitują lampy bioptron?

Lampa bioptron jest nowoczesnym urządzeniem terapeutycznym. Może być stosowana w leczeniu wielu różnego rodzaju dolegliwości. Ogromnym plusem jest to, że lampa bioptron może być stosowana do naświetlania bardzo różnych części ciała. W sprzedaży dostępne są dzisiaj bardzo różne rodzaje lamp bioptron.

Do tych, które zasługują na uwagę należy lampa bioptron Zepter. Emituje ona światło, które zbliżone jest do naturalnego światła słonecznego. Jest jednak jedna różnica: światło, które emituje lampa bioptron Zepter nie zawiera promieni UV. Lampa bioptron Zepter może być stosowana w placówkach leczniczych (np. w sanatoriach) oraz w warunkach domowych.

Dzięki temu, że emitowane przez tę lampę światło nie zawiera promieni UV, może być ona stosowana niezależnie od tego, jaki typ skóry posiada pacjent.

Ile kosztuje taka lampa?

Osoby, które chciałyby wykorzystać leczenie światłem, na pewno interesuje bioptron cena. Przyjazne użytkownikom lampy bioptron nie należą do najtańszych urządzeń terapeutycznych. Nie oznacza to jednak, że bioptron cena jest tak wysoka, że na jej zakup stać jest tylko nieliczne osoby.

Są sklepy online, w których lampa bioptron cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Dzięki temu, że lampa bioptron cena nie należy do wygórowanych, na jej zakup może sobie pozwolić naprawdę bardzo wiele osób i placówek leczniczych w naszym kraju.