Wymiana towaru i zwroty

 
Wybrane przez Ciebie okulary nie spełniają Twoich oczekiwań ? Mają nieodpowiedni rozmiar, kształt, kolor, a może po prostu zmieniłeś zdanie ? Nie ma problemu!
Dla maksymalnej satysfakcji naszych klientów oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Masz prawo do wymiany lub zwrotu w ciągu 30 dni !
Jeśli chcesz dokonać wymiany, napisz do nas lub zadzwoń na naszą infolinie – opisz zaistniałą sytuację!
Jesteśmy pewni, że znajdziemy dla Ciebie inny rozmiar lub model. Jeżeli zdecydujesz się na zwrot towaru otrzymasz swoje pieniądze w ciągu 14 dni.

Wymiana towaru

Klient ma prawo do wymiany okularów oferowanych przez sklep internetowy Tylkookulary.pl w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.
Towar który podlega wymianie należy przysłać na adres naszego sklepu (patrz – KONTAKT) do przesyłki należy dołączyć dowód sprzedaży (paragon fiskalny, faktura), wraz z wypełnionym formularzem zwrotu lub wymiany.

Warunkiem korzystania z bezpłatnej wymiany okularów jest:

  • opakowanie gwarantujące bezpieczny transport przesyłki;
  • nienaruszony stan okularów;
  • przesyłka w oryginalnym opakowaniu;

Przy wymianie okularów na inne lub zmianie parametrów danego modelu uwzględniamy różnicę w cenie.

Zwrot towaru

Nierozpakowany produkt mogą Państwo zwrócić bez podania przyczyny w terminie 30 dni od daty odebrania przesyłki. Uwaga ! Koszt soczewek okularowych oszlifowanych do kształtu oprawy okularowej na zamówienie klienta nie podlega zwrotowi.
Kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie produktu w stanie nieuszkodzonym i bez utraty jego wartości handlowej. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towarów zwroty nie będą rozpatrywane. Klient sklepu jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do firmy Tylkookulary.pl. Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący. Tylkookulary.pl nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów "za pobraniem".
Zwracany produkt prosimy przysłać na adres naszego sklepu (patrz – KONTAKT) do przesyłki należy dołączyć dowód sprzedaży (paragon fiskalny, faktura), wraz z wypełnionym formularzem zwrotu lub wymiany.
Zwrot środków dokonywany jest drogą przelewu na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Formularz zwrotu lub wymiany

kliknij, aby pobrać

bezpłatna wysyłka
30 dni darmowej wymiany/zwrotu
100% gwarancji oryginalnych okularów
+ 2 lata gwarancji
pomoc eksperta

Ostatnio na blogu

2017-12-04 14:16
Kierowco, dobierz właściwe okulary do jazdy autem
Kierowca w okularach przeciwsłonecznych to częsty widok na drodze, ale nie we wszystkich okularach możesz prowadzić auto... Niektóre modele zbyt mocno blokują przedostawanie się światła do oczu i pogarszają widoczność, podczas gdy inne, przez określony kolor soczewki, negatywnie wpływają ...
Czytaj dalej...
2017-10-26 11:41
Jak rozpoznać krótkowzroczność u dziecka?
Czy Twoje dziecko nagle zaczęło mieć problemy w szkole? Przyczyn może być wiele, ale możemy pomóc Ci wyeliminować jedną z nich. Powód może być bardzo prozaiczny, mianowicie Twoja pociecha może mieć problemy ze śledzeniem tego, co się dzieje na tablicy! Zwróć uwagę na to, cz...
Czytaj dalej...
2017-10-26 11:33
Czy jesteś dalekowidzem?
Masz problemy z dostrzeganiem detali punktów znajdujących się dosłownie pod Twoim nosem? Często mrużysz oczy, aby zobaczyć wyraźnie niedaleki obiekt i czujesz zmęczenie oczu, gdy koncentrujesz się na pobliskich obiektach? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiesz „TAK”, prawdopodo...
Czytaj dalej...

Wszelkie prawa zastrzeżone ⓒ 2016