Nowoczesne oświetlenie do domu i biura

Nowoczesne oświetlenie do domu i biura

Tradycyjne żarówki cieszą się coraz mniejszą popularnością. Ogromną konkurencją zarówno dla nich, jak i dla świetlówek i halogenów są obecnie oprawy LED.

Dlaczego oprawy typu LED są wybierane tak często?

W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami oprawy LED zużywają znacznie, bo nawet do 90 % mniej energii. To, że są energooszczędne to jedna z przyczyn ich popularności. Ponadto oprawy LED są bardzo trwałe. Mogą świecić nawet 25 godzin. Oprawy oświetleniowe LED w projektowaniu wnętrz dają znacznie więcej możliwości niż tradycyjne żarówki czy nawet halogeny.

Oprawy typu LED można montować nawet w bardzo nietypowych miejscach: tuż przy podłodze, na fasadzie budynku czy na parkingu. Oprawy oświetleniowe LED można montować pod spodem szafek, wewnątrz szafy albo wybudować je w podwieszany sufit. Co więcej, ten rodzaj oświetlenia jest bardzo przyjazny dla środowiska naturalnego. Lampy LED nie zawierają żadnych szkodliwych związków.

Jakie oprawy są dostępne na rynku?

Oprawy typu LED dają bardzo wiele możliwości wykorzystania. Oprawy uniwersalne odznaczają się bardzo wysoką jakością. Wszystkie oprawy uniwersalne zostały wyprodukowane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Jest to gwarancja ich wieloletniej żywotności.

Architekci wnętrz bardzo chętnie wykorzystują oprawy architektoniczne. Na ogół wykorzystywane są w projektach komercyjnych. Nowoczesne oprawy architektoniczne mogą różnić się od siebie sposobem montażu oraz przeznaczeniem.