Oszczędne oprawy oświetleniowe

Oszczędne oprawy oświetleniowe

Oświetlenie to element aranżacji każdego wnętrza. Obecnie tradycyjne żarówki, świetlówki czy oprawy halogenowe coraz częściej zastępowane są przez oprawy LED.

Oprawy – gdzie można je montować?

Oprawy LED dają znacznie więcej możliwości wykorzystania nie tylko w aranżacji wnętrz. Na rynku dostępne są obecnie wodoszczelne oprawy LED, które z powodzeniem można wykorzystać także na zewnątrz. Te oprawy oświetleniowe doskonale sprawdzają się jako oświetlenie fasad budynków, parkingów, podjazdów. Wodoszczelne oprawy oświetleniowe sprawdzą się również jako oświetlenie ogrodowe.

Oprawy oświetleniowe typu LED wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Każdy element tych opraw został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. To gwarancja, że oprawy te będą mogły spełniać swoją rolę przez bardzo wiele lat. Ponadto dostępne w sprzedaży oprawy uniwersalne odznaczają się atrakcyjnym designem.

Dlaczego warto wybrać oprawy typu LED?

Oprawy uniwersalne LED to nie tylko trwałość i atrakcyjny design. Nie można zapomnieć też o tym, że oprawy uniwersalne LED-owe są energooszczędne. Mogą zużywać nawet do 90% energii mniej niż tradycyjne żarówki. Oprawy architektoniczne, które są częścią rynkowej oferty mogą przy tym zostać wykorzystane jako źródło oświetlenie w różnych obiektach komercyjnych.

Stawiając na oprawy architektoniczne można zrealizować nawet najbardziej odważne projekty – jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Oprawy sprawią, że każde wnętrze zyska na atrakcyjności.