Podstawowa oferta pakietów sportowych

Podstawowa oferta pakietów sportowych

Brak aktywności fizycznej to jeden z głównych powodów chorób cywilizacyjnych – w tym otyłości. Dlatego też tak niezbędna dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest codzienna dawka ruchu. I chociaż często trudno o mobilizację do aktywności fizycznej, to jednak warto się przemóc, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.

Tutaj pomocne mogą być wszelkiego rodzaju karty sportowe, które są oferowane przez wiele firm. Do ich głównych zalet na pewno warto zaliczyć atrakcyjne warunki finansowe, dostęp do wielu obiektów (w tym do najpopularniejszych siłowni – na przykład City Fit czy Calypso) oraz różnorodność pakietów (na przykład karty sportowe indywidualne czy karty sportowe dla pracowników). Na jakie karty warto zwrócić uwagę?

Szeroki wybór kart sportowych

Jedną z podstawowych propozycji firm oferujących tego rodzaju karnety są karty sportowe dla dorosłych (i to zarówno w ofercie indywidualnej, jak i pracowniczej). W tym przypadku – w zależności od rodzaju karnetu – użytkownik takiej karty ma dostęp do różnorodnych usług i obiektów sportowych. W zdecydowanej większości takie karty umożliwiają korzystanie z siłowni, basenów, lodowisk, kortów tenisowych, parków trampolin i wielu innych, na których można uprawiać wiele dyscyplin sportowych. Dodatkowo niektóre oferty umożliwiają korzystanie z kręgli lub gokartów, a nawet bilety do kina w promocyjnej cenie.

Karty dla dzieci

Karty sportowe dla dzieci – podobnie jak te dla dorosłych – także oferują wiele możliwości. W tym przypadku karnety umożliwiają skorzystanie z parku trampolin, parku liniowego, basenu, ścianki wspinaczkowej, kursu tańca, lodowiska, bawialni lub propozycji sportów przeznaczonych dla najmłodszych. Wybór jest tak duży, iż każde dziecko znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Karty sportowe dla dorosłych i dla dzieci nie są jedynymi, z których można skorzystać. Ciekawą opcją są karty dla osób powyżej 60 roku życia, które dzięki nim mogą skorzystać z różnorodnych obiektów. Oprócz zajęć typowo sportowych seniorzy mogą udać się do sauny czy groty solnej, co jest gwarantem odpoczynku i relaksu.