Pakiety dostępne w kartach sportowych

Pakiety dostępne w kartach sportowych

Karty sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. I trudno się temu dziwić, gdyż regularna aktywność fizyczna to nie tylko doskonały sposób na zdrowie i zachowanie dobrej kondycji, ale też lepsze samopoczucie.

Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie – tym bardziej, iż do wyboru są zarówno karty sportowe dla pracowników, jak i karty sportowe indywidualne. Dodatkową zaletą jest fakt, iż wiele firm oferuje różnorodne pakiety, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i gustów. Z jakich pakietów najczęściej można skorzystać?

Popularne pakiety sportowe

Największą popularnością wśród użytkowników takich karnetów cieszą się standardowe pakiety sportowe. Ich największą zaletą jest to, iż dzięki nim można korzystać z różnorodnych obiektów sportowych – takich jak siłownie (na przykład City Fit, Calypso i wiele innych), basenów, lodowisk, kortów tenisowych, parków liniowych bądź parków trampolin.

Dodatkowo niejedna taka oferta umożliwia użytkownikom skorzystanie z takich atrakcji jak kręgle, gokarty lub wstęp do kina w atrakcyjnych cenach. I co warte podkreślenia – do wyboru są pakiety dla dorosłych, dla dzieci i dla osób powyżej 60 roku życia.

Pakiety sportowo – medyczne

Pakiety sportowo – medyczne łączą w sobie dwie korzyści – z jednej strony dostęp do różnorodnych obiektów sportowych, a z drugiej możliwość korzystania z opieki medycznej. A połączenie aktywności fizycznej z abonamentem medycznym to całościowa odpowiedź na potrzeby każdego człowieka.

Oprócz pakietów sportowych i sportowo – medycznych użytkownicy takich karnetów mogą też skorzystać z pakietów online. Ta nowoczesna forma karty sportowej umożliwia uprawianie aktywności fizycznej w warunkach domowych. Ta forma karnetu zapewnia nowoczesną platformę, dzięki której można ćwiczyć w domu, porozmawiać z ekspertami z zakresu medycyny oraz uzyskać wytyczne na temat zdrowej i zbilansowanej diety. Każda z tych opcji jest warta uwagi.